LG G Flex: dvě nová videa a dostupnost v Evropě

0

LG G Flex je jedním z nejzajímavějších smartphonů představených v letošním roce. Novinka je vybavena vertikálně zahnutým displejem a také zadní stranou, která by si měla sama opravovat drobnější škrábance. Obě tyto funkce, díky kterým se LG G Flex v široké nabídce smartphonů rozhodně neztratí, byly představeny v promo videích. Na internet se dostaly také podrobnosti o mezinárodní dostupnosti tohoto telefonu.

LG G Flex promo

LG G Flex dorazí i do České republiky

LG G Flex bylo zatím představen jen v Jižní Korei, ale výrobce počítá i s prodejem na evropských trzích, kde by se měl prohnutý smartphone objevit už v prosinci. Za exkluzivitu si však zájemci budou muset připlatit, cena novinky by se totiž mohla pohybovat kolem 20 000 Kč. Dostupnost byla dokonce potvrzena i pro Českou republiku, ale na LG G Flex si budeme muset počkat až do února.

Dvojice nových promo videí

V prvním zveřejněném videu je zadní strana smartphonu mírně poškrábána. Do několika minut se však povrch díky použití speciální povrchové úpravy sám opraví. Je však jasné, že bychom neměli očekávat žádné zázraky, zadní strana totiž dokáže zacelit jen drobnější oděrky a škrábance.

Druhé video představuje zakřivený displej a jeho schopnost nabídnout podobný zážitek jako kina typu IMAX. Zajímavou možností využití prohnuté obrazovky je dynamická odemykací obrazovka, která mění svůj obsah v závislosti na tom, v jakém úhlu telefon držíte.

http://www.youtube.com/watch?v=liJYA5Bqy_s#t=85

http://www.youtube.com/watch?v=sTA5D2ObE7k

zdroj: Android Community, Inferse, Mobilmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here