LG DoublePlay – dva displeje jsou více než jeden

1

V první polovině srpna jste na našich stránkách mohli spatřit telefon velmi zajímavé konstrukce, označovaný jako LG Flip II. Na první pohled obyčejný „vysouvák“ s QWERTY klávesnicí má totiž po otevření hned dva displeje. Po několika měsících byl tento telefon konečně představen pod názvem LG DoublePlay.

Větší displej je 3,5palcový, menší má uhlopříčku 2 palce. Dvojice dotykových displejů přináší Androidu 2.3 Gingerbread úplně nové možnosti při běžném používání, hraní her i psaní na klávesnici. Pravděpodobně je možné používat oba displeje najednou nebo odděleně a provádět tak více úkonů najednou.

K výbavě LG DoublePlay dále patří 1GHz procesor Qualcomm Snapdragon (pravděpodobně jednojádrový), 5MPx fotoaparát s nahráváním videa v kvalitě 720p a funkce „Group Text“ a „Cloud Text“ pro posílání zpráv.

Nakonec jedno velké zklamání: telefon bude dostupný jen u amerického T-Mobilu a to v dostatečném předstihu před vánočními svátky. Líbí se vám LG DoublePlay a myslíte si, že dva displeje najdou své využití? Na první pohled vypadá koncepce s QWERTY klávesnicí použitelněji než dvoudisplejová koncepce u Kyocera Echo.

zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here