LG D850 (možná G3) s Quad HD displejem na stránkách LG

0

LG G2 je na trhu již sedm měsíců a blíží se doba, kdybychom se mohli dočkat nového nástupce. Přestože se může zdát, že je to mladík, ve světě mobilních telefonů je tomu jinak, zejména s ohledem na rychlost vývoje. Nástupce modelu by tedy již mohl být za dveřmi.

BimNjTACQAEBNi8

Zdá se, že výrobci, letošním rokem počínaje, začínají volit strategii představování nových modelů odlišně oproti rokům předchozím. Dříve jsem mohli vidět jednu vlajkovou loď pro celý kalendářní rok. V dnešní době se spíš schyluje k tomu, že každého půl roku budeme mít dostupný jeden hardwarový kousek od stejného výrobce. LG G2 tedy z pohledu dnešní doby možná přesluhuje.

Obrázek, který zveřejnil @evleaks, možná poskytuje první informace o LG G3. Zařízení nese kódové označení LG-D850 a má rozlišení displeje Quad HD (2560*1440). Snímek ukazuje UAProf (User agent profile) D850, která by mohla být verzí G3 pro Spojené státy, konkrétně pro tamního operátora AT&T.

Číselné označení značit model G3 samozřejmě nemusí, ale pokud se podíváme na předchozí číslování, je víc než jasné, že by tomu tak mělo být. Původní G2 měla označení D805, pokud mluvíme o globální verzi, D801 byla verze pro T-Mobile a D800 byl model pro AT&T. Nexus 5, který LG vyrobilo pro Google, měl označení D820 a nové G Pro 2 má označení D830.

Zdroj: Phonearena, LG

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here