Lenovo S920 – levná novinka s 5,3″ displejem pro Čínu

0

Lenovo S920 ad

Zatímco u nás je Lenovo známé především svými notebooky a tablety, na domácím čínském trhu nabízí výrobce také smartphony s Androidem. A většinou jde o opravdu zajímavé modely, které vynikají především designem a poměrem cena/výkon. Výjimkou není ani nejnovější smartphone v nabídce Lenova.

O Lenovu S920 jste si na našem webu už mohli v minulosti přečíst, nyní však byla existence smartphonu oficiálně potvrzena. Novinka nabídne 5,3″ displej s HD rozlišením (720p), čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589 běžící na frekvenci 1,2 GHz, 1GB RAM a 16GB vnitřní paměť, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Nesmíme zapomenout zmínit 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerku pro videohovory, 2250mAh baterii a operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

Lenovo S920 se povedlo také po designové stránce a navíc potěší nízkou tloušťkou 7,9 mm. Smartphone bude nabízen minimálně ve dvou barevných provedeních a na čínském trhu by se měl objevit 8. dubna 2013. Cena je odhadována na v přepočtu 7 000 Kč.

Lenovo S920 se sice v České republice oficiálně prodávat nebude, zájemci však budou moct tabletofon sehnat jinými cestami, například objednáním ze zahraničních prodejních serverů.

zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here