Lenovo Phab2 Pro je první zařízení, jež podporuje Project Tango

0

Lenovo právě oficiálně představilo jeho nejnovější zařízení Lenovo Phab2 Pro, což je první zařízení, které podporuje googlovský Project Tango. Co to Project Tango je?

Project Tango byl spuštěn jako platforma mezi fotoaparátem a zařízením, která umožňuje zachytit vnitřní prostor budovy ve 3D. V praxi to znamená, že si budete moci změřit váš pokoj a převést jej do 3D. To systému velmi pomůže propočítat potřebné parametry tak, aby byla zařízení pro virtuální/augumentovanou realitu přesnější.

tango-features-

Pojďme se ale nyní pobavit o telefonu samotném. Toto 6,4″ velké zařízení nebude se svými gargantuovskými rozměry pro každého. Vším ostatním to však vypadá jako moderní vlajková loď se stylovým kovovým zpracováním.

Lenovo-Phab2-Pro-2-header

Velký zájem budou samozřejmě strhávat tři kamery na zádech Phab2 Pro. Primární kamerou je 16 MP RGB kamera, které pomáhá druhá kamerka, jež snímá 3D prostor a jeho hloubku. Posledním snímačem je čočka skrývající senzor pohybu, infračervený senzor a fish eye čočkou pro všechny speciální funkce pro Tango.

Lenovo-Phab2-Pro

Po hardwarové stránce je Phab2 skvěle vybaven díky chipsetu Snapdragon 652 o taktu 1,8 GHz spolu s 4 GB operační paměti RAM. Obrovský 6,4″ displej nabídne 2K rozlišení, což u této úhlopříčky opravdu oceníme. Co je další pozitivum je velká 4050 mAh baterie a nejnovější Android 6.0 Marshmallow. Dostupná bude pouze jedna paměťová varianta se štědrými 64 GB paměti, a to ve dvou barvách, šampaňské zlaté a zbraňové šedi.

Lenovo-Phab2-Pro (1)

Zařízení vstoupí na trh už v září 2016 a my doufáme, že se dostane i k nám. Zatím to vypadá jako zařízení pro geeky, kteří rádi zkouší nové věci, ale třeba nás Lenovo překvapí.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here