Lenovo odhalilo nové Vibe K5 a K5 Plus|MWC 2016

0

Lenovo bylo dneska na MWC rozhodně daleko od středu pozornosti, kterému kralují LG a Samsung s jejich novými vlajkovými loděmi. I přesto by však byla škoda úplně Lenovo přeskočit, protože například dneska ukázala dva nové, velmi zajímavé, modely střední třídy s zajímavou cenovkou.

Jedná se o modely Vibe K5 a Vibe K5 Plus, které spolu sdílí valnou většinu specifikací, což je vcelku jasné už podle jména. Oba dva modely mají 5″ displej. V případě Vibe K5 s rozlišením 720p, u lepšího K5 Plus je to klasické FullHD rozlišení. Dalším velkým rozdílem je procesor. U horšího Vibe K5 byl použit Snapdragon 415, zatímco u lepšího K5 Plus byl použit výkonnější Snapdragon 616. Zbylé specifikace jsou stejné, oběma modelům tepou pod kapotou 2 GB RAM spolu s 16 GB vnitřním úložištěm a 2750 mAh akumulátor.

Lenovo Vibe K5

Co se týče fotoaparátů, ty jsou typické, na zadní straně 13 MP snímač, kterému sekunduje 5 MP selfie kamerka. Obě dvě zařízení podporují LTE, mají slot pro dvě SIM karty a mají v základu starší Android 5.1. Cena Lenova Vive K5 je v přepočtu zhruba 3100 korun, zatímco u Lenova Vibe K5 Plus je to zhruba 3600 korun.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here