Leagoo Elite 2 hodně muziky za málo peněz

0

Leagoo Elite2_1

Nová značka mobilních telefonů Leagoo uvedla na český trh svou druhou řadu smartphonů. Od dnešního dne můžete narazit na smarphony ze série Elite.

Prvním uvedeným modelem z této řady se stal pětiapůlpalcový, dual SIM technologií vybavený Elite 2, který za příznivou cenu nabízí řadu funkcí a parametrů dostupných u podstatně dražších značek mobilních telefonů. Elite série je oproti Lead sérii zaměřena na uživatele očekávající vyšší výkon a svými parametry spadá do segmentu střední třídy mobilních telefonů.

Leagoo Elite2_2

Leagoo Elite 2 pohání osmijádrový ARM procesor Mediatek MT6592 postavený na architektuře Cortex-A7, vyrobený 28nm technologií a taktovaný na 1,4 GHz (8 x 1,4 GHz). Hlavní výhodou procesoru je nízká energetická spotřeba a vysoká rychlost. K rychlým odezvám mu pomáhá 2GB operační paměť RAM s 16 GB paměti ROM (rozšířitelnou díky kartám microSD o 32 GB).

Elite 2 nabízí svému uživateli IPS displej o velikosti 5,5 “ s rozlišením 1 280 x 720 bodů, opatřený aluminio-silikonovým krycím sklem Corning Glass zaručujícím vysokou odolnost proti poškrábání a rozbití. Displej je velmi citlivý na dotek a díky Glove Mode umožňuje ovládání běžnými rukavicemi. V těle přístroje je zabudován 13Mpix fotoaparát s CMOS snímačem Sony nabízející světelnost objektivu s hodnotou F2.2 automatické ostření a inteligentním LED blesk.  Nechybí ani přední 8Mpix fotoaparát, díky němuž pořídíte perfektní selfie.

Výkonná 3 200 mAh baterie poskytuje dostatek energie pro zábavu. Na jedno nabití je Elite 2 připraven pracovat 390 hodin, poskytne 16 hodin hovoru, případně 20 hodin pro poslech hudby či 9,5 hodiny pro sledování videa. Přístroj běží na čistém Androidu 4.4 KitKat a již brzy by se měla objevit aktualizace na 5.0 Lollipop.

Elite 2 je již v prodeji a k dispozici českým zákazníkům v černé a bílé variantě za doporučenou koncovou cenu 4 990 Kč (včetně DPH).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here