Koncept zařízení: Nexus P3 – klávesnice s vyměnitelnými ovládacími prvky

1

nexusP3

Spekulací kolem nových nepředstavených telefonů se každodenně na internetových portálech objevují stovky. Mnozí autoři článků a webů se snaží odhalit design, specifikace a celkovou podobu očekávaných zařízení. Někdy se ovšem objeví zařízení, které si autoři nějakým způsobem celé vymyslí a podobu zařízení si vysní. Jedná se mnohdy a propracovaná a velmi pěkná zařízení, která jsou ovšem málo kdy realizována a dotažena do finálního konce. Jedním takovým modelem je právě Nexus P3, který  se objevil na internetovém fóru – DevianArt. Autory modelu jsou Giuseppe Avanzato a Enrico Vicari. Telefon už na první pohled je na současnost opravdu neobvyklý.

nexusP3_1 nexusP3_2 nexusP3_3

nexusP3_4nexusP3_5nexusP3_6

 

 

Zařízení ohromí hlavně přítomnosti QWERTY klávesnice, kterou u současných smartphonů skoro nenaleznete. Další výjimečností je možnost výměny bloku klávesnice za herní ovladač, jaký byl použit například u Xperie Play. Pokud nejste nadšenec pro hraní her, můžete místo klávesnice využít blok s externí baterii, která zvýší výdrž telefonu o 4700mAh. 

Podle autorů modelu by telefon dále nabízel pěti-palcový IPS displej, 12Mpx fotoaparát s 2Mpx přední kamerkou, stereo reproduktory, slot na microSD kartu, apod.

Je úžasné, že se mezi námi i tací, kteří si dají práci vytvořit, alespoň virtuálně, něco takového, co na současném trhu není. Třeba tento velmi dobře vypadající model osloví nějakého s výrobců a bude tento nápad zrealizován.

 

zdroj: DevianArt

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here