Nový tablet Honor T1 od Huawei se chystá do Evropy

0

 Huawei-Honor-T1  design Huawei-Honor-T1

Společnost Huawei představila tablet Huawei Honor T1. V Evropě by měl být dostupný koncem tohoto měsíce za cenu okolo 130 €, což je v přepočtu 3600 Kč bez daně. Cena vypadá velmi lákavě avšak odpovídá výbavě, která není nikterak oslnivá. Tablet se tak řadí spíše o nižší-střední třídy.

Všechny zájemce potěší zejména designové zpracování, tablet díky hliníkovému uni-body vypdá velmi dobře. Subjektivně by se dalo říci, že záda připomínají iPad Mini. Honor T1 disponuje 8″ displejem s rozlišením 1280 x 800 px, o chod se stará 1,2 Ghz procesor Snapdragon 200, kterému sekunduje 1GB RAM, data lze uložit do 8GB interního úložiště, které se dá rozšířit pomocí paměťové SD karty. Mezi další parametry patří například podpora 3G sítí a to včetně hlasového hovoru. Pro pořízení fotografií se dá využít zadní 5 MPx fotoaparát či přední VGA kamerka, dostatečný výkon zajistí baterie o kapacitě 4800 mAh. Huawei slibuje výdrž tabletu až 20 dnů v tzv „ultra“ power saving modu na jedno nabití, což jistě potěší hlavně cestovatelé.

Co naopak nepotěší je systém, respektive jeho verze. T1 přijde do prodeje v Evropě s verzí Androidu 4.3 Jelly Bean. Akutálně se již tento model prodává v Indii, kde stojí 9,999 INR (v přepočtu zhruba 130 €).

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here