Huawei představí v lednu nový smartphone – Ascend D2

0

Konec roku 2012 se nám nenávratně blíží, což pro výrobce znamená, že v následujících dnech by měli začít pomalu představovat produkty a modelové řady pro rok 2013. S tímto nezaváhal ani Huawei a včera oznámil, že na CESu, který se bude konat začátkem ledna 2013 v Los Angeles, (Nevada) představí nový telefon, který ponese název Ascend D2.

S datem představení přidal i konfiguraci tohoto telefonu, která na papíře vypadá velice dobře. Uvnitř telefonu najdeme čtyř-jádrový procesor s @1,5 GHz (blíže nespecifikovaný), 5″ display s FullHD rozlišením (440ppi), 13MPx fotoaparát a baterie bude mít kapacitu 3000 mAh. Celý telefon poběží na nejnovějším systému Android – verze 4.2 Jelly Bean, který bude doplněn o nástavbu Huaweie. Bohužel, více informací o tomto telefonu Huawei do světa nevypustil – musíme si tedy počkat.

Se specifikací také Huawei vypustil do světa i první vizualizaci, jak by telefon mohl vypadat.  Musím uznat, že mi jeho design připadá tak trochu plastově – snad Huawei zapracuje do telefonu i nějaké kvalitnější materiály.

Zdroj: fr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here