Huawei představí v červnu nový smartphone, pravděpodobně tenký Huawei P6

0

huawei beauty

18. červen bude velkým dnem pro všechny fanoušky Huawei, čínský výrobce by totiž měl představit svůj další smartphone. Vzhledem k tomu, že je pozvánka na tiskovou konferenci konající se v Londýně plná slov jako „krása“ a „půvab“, bude nejspíš představenou novinkou už dříve uniklý Huawei P6-UO6.

Obrázky smartphonu se na internetu objevily už několikrát, Víme, že Huawei P6-UO6 bude vyroben z hliníku a díky tloušťce 6,18 mm se pravděpodobně stane nejtenčím smartphonem na světě. Ve výbavě bychom měli najít 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Hisilicon K3V2 taktovaný na 1,5 GHz a 2GB RAM. Neměl by chybět ani 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, slot na micro SD karty a operační systém Android Jelly Bean.

Čínské smartphony tak pomalu ztrácejí nálepku zařízení, které se za co nejnižší cenu snaží nabídnout nejlepší možnou výbavu, často na úkor designu a kvality. Huawei P6-UO6, stejně jako některé novější smartphony od ZTE ukazují, že se z černých ovcí stávají výrobci, kteří se mohou směle srovnávat se známějším Samsungem nebo HTC.

huawei p6-u06 metal
Huawei P6-UO6

via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here