Huawei potvrdil práce na konkurentovi Galaxy Note 2

0

 Zatímco ještě začátkem září minulého roku, kdy byl oficiálně představen první Galaxy Note, se Samsungu všichni smáli, že se přerostlé telefony nikdy nedostanou do hlavního zájmu běžných lidí a vždy budou stejně jako Deal Streak 5 někde na okraji trhu, tak dnes, po mnohých úspěších řady Galaxy Note, najednou všichni chystají nebo již dokonce i mají konkurenci.

A pokud můžeme věřit vyjádření senior vice prezidenta, tak se k nim brzy připojí i čínský výrobce Huawei. O samotném zařízení se prozatím v podstatě nic neví, snad jen, že by mělo oproti Note 2 nabídnout lepší displej, tenčí tělo a delší výdrž baterie.

Určité spekulace pak tvrdí, že by mohlo jít o nedávno uniklý, údajný telefon Huawei Ascend Mate, který by měl podle určitých informací nabídnout 6.1“ FullHD displej, čtyř jádrový procesor a i na dnešní poměry poměrně velikou baterii s kapacitou 4 000 mAh.

Jak to nakonec bude se bohužel jen tak nedozvíme. Zařízení bude totiž takřka určitě představeno až na veletrhu elektroniky CES v lednu roku 2013.

Zdroj: bgr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here