Huawei P6-U06 – první informace o chystaném smartphonu s tloušťkou jen 6,18 mm

0

Huawei P6-U06

Huawei P6-U06 bude novým nejtenčím smartphonem s tloušťkou jen 6,18 mm. A neurazí ani výbava, novinka by totiž měla mít 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Hisilicon K3V2 taktovaný na 1,5 GHz a 2GB RAM.

Ve výbavě nechybí ani 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, slot na micro SD karty a operační systém Android 4.1 Jelly Bean. Záhadou zatím bohužel zůstává kapacita baterie, která však vzhledem k tloušťce smartphonu bude nejspíš jen průměrná.

Huawei P6-U06 nepotěší jen svou tloušťkou, ale také hmotností, která se vyšplhala pouze na 120 gramů. Zájemci o smartphone by měli mít na výběr ze tří barevných provedení, konkrétně černého, bílého a růžového. Novinka se objevila v databázi čínské organizace pro certifikaci telekomunikačních zařízení (TENAA), proto je velmi pravděpodobné, že se Huawei P6-U06 bude prodávat nejprve v Číně. Předpokládáme však, že se dříve či později smartphone dostane také na pulty evropských obchodů.

Doplněno: Vzhledem k tomu, že Oppo R809T má nakonec mnohem větší tloušťku, než se původně pčekávalo, stane se Huawei P6-U06 po svém představení nejtenčím smartphonem na světě.

zdroj: GSM Insider

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here