Huawei MediaPad X1 prošel certifikací. Známe jeho specifikace

1

Huawei-MediaPad-X1-new-Android-tablet

Huawei se stále snaží udržet chystaný tablet co nejvíce v tajnosti, ale jak je již zvykem, přeci jen se nikdy nepodaří udržet všechny informace pod pokličkou až do oficiálního představení zařízení. U sedmipalcového tabletu MediaPad X1 to není výjimkou a již známe skoro vše důležité co se týče specifikací i vzhledu.

Než však dojde k uvedení na trh, musí každé zařízení projít certifikací, kde většinou poté na internet uniknout již pravé specifikace nového produktu, který se chystá na trh.  MediaPad X1 nabídne sedmipalcový TFT displej s rozlišením 1920×1200 px. Srdcem tabletu bude čtyřjádrový čip Hisillicon 910 (Cortex A9) s frekvencí 1,6 GHz a grafickým procesorem Mali 450. V výkonu budou dopomáhat 2 GB RAM a vše poběží na již trochu starším Androidu 4.2.2 Jelly Bean. Fotoaparát dosahuje na tablet standardních 5 Mp (Full HD video) a přední kamerka 1,3 Mp. Mezi další specifikace patří 3G podpora, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, výstup HDMI, USB porty a slot na microSD karty.

Delší dobu se také mluví o váze tabletu, která by měla být 239 g. Z certifikace také unikly přesné rozměry tabletu – 183,5 x 103,9 x 7,5 mm. Kromě kapacity baterie a cenovky víme tak již skoro vše. Kdy bude telefon představen zatím není známo, ale je velmi pravděpodobné, že se Huawei pochlubí na nadcházejícím veletrhu MWC v Barceloně.

Zdroj: gs

1 komentář

  1. Ano, tak tohle je tablet, který dokáže oslovit. Parametry jsou víc než příjemné a štíhlý okraj je to, co mi na tabletech chybělo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here