Huawei Honor 3 by měl být představen 28. srpna. Nabídne odolnost proti vodě a infraport

2

Huawei Honor 3 mtksj1

Smartphony z řady Huawei Honor vždy vynikaly vynikajícím poměrem ceny a výbavy. Nejinak tomu nejspíš bude u třetí generace, kterou by měl čínský výrobce představit už 28. srpna v Pekingu. Konkurence je v tomto segmentu telefonů čím dál tím silnější a Huawei proto nenechal nic náhodě.

Honor 3 by měl ve srovnání s předchůdci opět o trochu povyrůst a nabídnout 4,7″ IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Uvnitř bude údajně tepat čtyřjádrový procesor HiSilicon K3V2E na frekvenci 1,5 GHz a 2GB RAM. Pro uživatelská data bude nejspíše určena 8GB vnitřní paměť s možností rozšíření přes slot na micro SD karty.

Zadní fotoaparát by měl nabídnout rozlišení 13 megapixelů a baterie bude mít údajně kapacitu 2 230 mAh. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android 4.2.2 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Emotion UI 1.6. Jako příjemný bonus by novinka měla nabídnout zvýšenou odolnost proti vodě a prachu nebo infraport pro dálkové ovládání televizoru a jiných domácích zařízení.

Huawei Honor 3 by se na čínském trhu měl objevit krátce po svém oficiálním představení. Je navíc velmi pravděpodobné, že se smartphone dostane také na český trh, cenu ani datum začátku prodeje však zatím neznáme.

Huawei Honor 3 mtksj2 Huawei Honor 3 mtksj3

zdroj: GSM Insider, MTKSJ

2 KOMENTÁŘE

    • Nechápu proč, ale pořád mi v hlavě leží to září. Ale smartphone bude představen už v srpnu. Díky za upozornění, opraveno. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here