Huawei Glory 4 s osmijádrovým procesorem bude představen již za týden 16. prosince

1
Pozvánka Huawei Glory 4
Uniklá pozvánka pro novináře na oficiální představení Huawei Honor 4 (Glory 4)

Příští pondělí 16. prosince se v Pekingu oficiálně představí nový chytrý telefon Huawei Honor 4, který bude prodáván i pod označením Huawei Glory 4. Informace o oficiálním představení smartphonu na veřejnost prosákla skrze uniklou pozvánku pro novináře.

Neočekávejte však nějaký béčkový kousek, ale prvotřídního mazáka se špičkovým výkonem, který má být k dostání za atraktivní cenu. Tedy přesně takový kousek, který většina mobilních nadšenců ocení.

Srdce chytrého telefonu bude tvořit osmijádrový procesor MediaTek MT6592 s frekvencí 1,7 GHz. Pro zvládání i těch nejnáročnějších aplikací včetně her se k němu bude dodávat 2GB RAM. O kapacitě uživatelské paměti se vedou při. Některé zdroje poukazují na 16 GB velikost, jiní naopak na dvojnásobek, tedy 32 GB ale s možností dalšího rozšíření.

Huawei Glory 4 poběží na systému Android 4.2.2 Jelly Bean. Výrobce nešetří ani na velikosti displeje, která se vyšplhá na 5,5″ s rozlišením 1280 x 720 pixelů. K dispozici bude mít uživatel i 13 MPx fotoaparát a 5 MPx přední kameru.

Oficiální datum vydání společně s cenou se dozvíme tedy již příští týden. Předpokládá se, že Huawei Glory 4 (Honor 4) zahájí svůj prodej na evropském a americkém trhu. Níže se můžete podívat na uniklou fotografii tohoto očekávaného smartphonu.

Huawei-Honor-4

Zdroj: NextPowerUp a VR-Zone

1 komentář

  1. U nového modelu Honor 4 se máme na co těšit. Jsem zvědavý na finální konfiguraci. Teď, ještě by Huawei zalovil i v nižších úhlopříčkách a dodal podobně vybavený model i zde. Každopádně ve třídě 5″+ má Huawei zaděláno na úspěch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here