Huawei chystá supertenkou konkurenci pro Samsung Galaxy S4

0

huaweidroid

V únoru představený Huawei Ascend D2 je sice špičkový smartphone, na známější konkurenci, jakou je například Samsung Galaxy S IV a HTC One, však vlajková loď čínského výrobce stále nestačí. Podle dostupných informací už Huawei pracuje na novém špičkovém smartphonu, který představí v dubnu letošního roku.

Ve výbavě údajně najdeme 4,9″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor K3V3 (Cortex A15) běžící na frekvenci 1,8 GHz, grafický čip Mali T604 a 2GB RAM. Neměl by chybět ani 13mpx fotoaparát, baterie s nadprůměrnou kapacitou 2 800 mAh a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. To vše se bude údajně ukrývat v supertenkém těle s tloušťkou jen 6,3 mm. Novinka by tak překonala Alcatel One Touch Ultra a stala by se nejtenčím smartphonem na světě.

Cena nové vlajkové lodi od Huawei by navíc měla být o 10 až 20 % nižší ve srovnání se Samsungem Galaxy S IV. Na druhou stranu se však objevuje otázka, zda to čínský výrobce s rychlostí představování nových modelů nepřehání. Ascend D2 se totiž na některých, včetně toho českého, vůbec neprodává. Stále však nesmíme zapomenout, že se jedná jen o nepotvrzené spekulace, takže k představení nového smartphonu nakonec může dojít mnohem později.

android-huawei-ascend-d2-image-1
Huawei Ascend D2

zdroj: uv

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here