Huawei Ascend P2 nabídne zvýšenou odolnost proti vodě a prachu

0

huawei ascend p2 water

Nový Huawei Ascend P2, který by měl čínský výrobce představit už  brzy na veletrhu MWC 2013 v Barceloně, nás nepřestává překvapovat. Kromě nízké tloušťky a velice dobré výbavy by měl smartphone nabídnout příjemný bonus v podobě zvýšené odolnosti proti vodě a prachu.

Konkrétně by se novinka měla pochlubit certifikací IP54, která potvrzuje odolnost proti stříkající vodě ve všech úhlech a částečnou odolnost proti vniknutí prachu. Nejde tedy o nejvyšší stupeň ochrany, stále je to však více, než nabízí drtivá většina telefonů na trhu.

Další informace o výbavě Huawei Ascend P2 nejsou jednoznačné. Zatím nevíme, zda smarpthone bude mít 4,5″ nebo 4,7″ displej, a to s HD (720p) nebo Full HD (1080p) rozlišením. Pod kapotou potom najdeme čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz, jehož výrobcem bude samotný Huawei. Některé zdroje se však dokonce zmiňují o osmijádru vlastní výroby, třeba nás tedy Huawei na MWC 2013 mile překvapí. Na zadní straně přístroje by se pak měl nacházet fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů.

Huawei Ascend P2 bude údajně dostupný ve dvou verzích, které se od sebe budou lišit nejen tloušťkou, ale také velikostí paměti RAM (1 GB nebo 2 GB). K dispozici nejspíš bude také zmenšená verze telefonu s názvem Huawei Ascend P2 Mini.

via ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here