Huawei Ascend G6 by měl být levnější verzí Ascendu P6

0

huawei ascend g6 leak

Databáze čínské organizace pro certifikaci telekomunikačních zařízení (TENAA) odhalila dosud nepředstavený smartphone od Huawei. Ascend G6 se designově nápadně podobá staršímu modelu Ascend P6, který je známý především pro nízkou tloušťku 6,18 mm a hliníkové zpracování. Jeho levnější bratříček však bude podle fotografií pravděpodobně vyroben z plastu a měl by mít nepatrně větší tloušťku 7,5 mm.

Huawei Ascend G6 bude údajně vybaven 4,5″ displejem s rozlišením 960 x 540 obrazových bodů. Uvnitř by měl tepat mezi čínskými výrobci velmi oblíbený čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582 taktovaný na 1,3 GHz a doplněný o 1GB RAM. K další známé, ale nepříliš překvapující výbavě, patří micro SD slot podporující karty o kapacitě až 32 GB a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean.

Uniklý telefon by měl podporovat pouze čínské sítě TD-SCDMA, ale není vyloučeno, že se dočkáme i druhé verze určené pro sítě WCDMA, který by bylo možné naplno využít i v Evropě. Huawei Ascend G6 bude s největší pravděpodobností představen v nejbližších týdnech až měsících. Nad cenou a dostupností smartphonu zatím visí otazník.

zdroj: Gizchina, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here