HTC Zara – chystaný zástupce střední třídy

0

image

Ještě na začátku léta to vypadalo, že to HTC vzdalo ve střední třídě, která byla v minulosti doménou taiwanského výrobce. Po nedávno představeném Desire 600 bychom se však do konce letošního roku měli dočkat dalšího modelu, který má nakročeno stát se bestsellerem.

Chystaný smartphone, který zatím známe jen pod interním označením HTC Zara, by měl podle uniklého renderu od twitterového účtu @evleaks nabídnout líbivý design inspirovaný vlajkovou lodí HTC One. Tělo přístroje sice bude plastové, ale od svého většího kolegy si novinka možná odnese dvojici kvalitních stereo reproduktorů.

K další výbavě HTC Zara bude údajně patřit 4,5″ displej s rozlišením 960 x 540 pixelů. O pohon se nejspíš postará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 taktovaný na 1,2 GHz a doplněný o 1GB RAM. Interní paměť by měla mít velikost 8 GB a možnost rozšíření pomocí micro SD karty.

Na zadní straně údajně nalezneme fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů a baterii s nadprůměrnou kapacitou 2 100 mAh. Spekuluje se, že operačním systémem bude Android 4.3 Jelly Bean s novou uživatelskou nadstavbou HTC Sense 5.5.

HTC Zara bude nejspíš představena v posledním čtvrtletí letošního roku. Zatím není známo, zda bude smartphone dostupný mezinárodně nebo se objeví jen na některých trzích.

via Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here