HTC U je údajná vlajková loď, od které se očekává, že bude brzy k dispozici. Na internetu se objevily fotografie ze všech úhlů.

Podle dřívějších uniklých informací, má vlajková loď HTC U označení Ocean. Jak lze vidět na uniklých fotografiích, levá a pravá strana displeje je lemována super-slim rámečkami. Na dolním rámečku je k dispozici logo HTC.

Zdá se, že HTC U bude mít kovové tělo. Spodní strana smartphonu má dva reproduktory a USB Type-C je mezi nimi. Uniklé zprávy naznačily, že tento telefon nebude mít žádná fyzická tlačítka. Spekuluje se, že boky budou citlivé a budou mít dotykový senzor.

Vzhledem k dotykovému senzoru se spekulovalo i o snímači otisků prstů, jelikož není vidět. Takže je pravděpodobné, že by mohl být zabudován právě pod displejem. Také asi nebude mít 3,5mm jack.
HTC U má 5,5-palcový displej s podporou Quad HD a s rozlišením 2560 x 1440 pixely. Bude poháněn procesorem Snapdragon 835. Očekává se, že bude k dispozici s 64GB a 128GB. Podle stránky AnTuTu by měl mít telefon 4GB RAM.

Zadní fotoaparát by měl mít 12 megapixelů, zatímco přední by měl mít 16 megapixelů. Operační systém: Android 7.0 Nougat s HTC Sense UI 9. Zprávy o baterii zatím nejsou k dispozici. Říká se, že by měl být představen už někdy tento měsíc a do prodeje by se měl dostat v květnu.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here