HTC Sensation XL začíná dostávat aktualizaci na Android 4.0 ICS

2

HTC Sensation XL

HTC začíná aktualizovat další ze svých telefonů na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Tentokrát se jedná o evropskou verzi Sensation XL, které dostává Android 4.0.3 doplněný o uživatelské rozhraní Sense 3.6.

Update, jehož velikost je necelých 200 MB, probíhá klasickou OTA cestou (přes bezdrátové sítě, není nutné připojení telefonu k PC), stačí tedy zapnout připojení k internetu a v telefonu přejít do Nastavení – Info o telefonu – Softwarové aktualizace a kliknout na tlačítko Zkontrolovat nyní. Distribuce aktualizace probíhá postupně v jednotlivých regionech, proto buďte trpěliví, pokud vám telefon žádnou aktualizaci nenabídne. Pokud máte telefon zakoupený u operátora, může se čekací doba ještě prodloužit.

 

Dalšími telefony od HTC, které dostanou aktualizaci na „zmrzlinový“ Android, jsou Desire S, Incredible S a EVO 3D (červen nebo červenec). Během letních prázdnin by měl být Android 4.0 ICS vydán také pro Desire HD.

zdroj: gsma

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám to na svém XL a nedoporučuji. dělá to nesmysly, je pomalejší a sežere baterku za 4h. To se teda soudruhům nepovedlo.

  2. Konkrétně: nevidíte na text co píšete do netu. jako já nyni. v sms a na netu to dělá tečky do textu a nejdou vymazat. kurzor je za předposledním písmenem. display se otáčí za 3vteriny. prostě hrůza. vůbec to neumí přizpůsobovat tak velkému display.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here