HTC Rezound – přivítejte novou vlajkovou loď

5

HTC na dnešní tiskové konferenci v New Yorku (živý přepis) představilo zbrusu novou vlajkovou loď s názvem HTC Rezound. A rovnou mohu říci, že půjde o poměrně zajímavé dělo.

Mezi HTC telefony úplně poprvé totiž Rezound nabídne 4,3“ displej s úctyhodným HD (1280×720) rozlišením. Ani ostatní vnitřnosti ale nebudou nikterak špatné, procesor bude pro HTC již typický dvoujádrový Qualcomm Snapdragon (MSM 8660 Snapdragon) taktovaný na 1,5GHz doplněný o 1GB RAM a grafický čip Adreno 220. Vnitřní uživatelská paměť nabídne kapacitu 16 GB, přičemž bude rozšířitelná o SD kartu.

Ze senzorů a čipů v telefonu nalezneme Bluetooth 3.0, WiFi b/g/n, gyroskop, akcelerometr a pro Verizon důležitý LTE čip. Chybět nebude ani dvojice fotoaparátu, zadní F2.2 8MPx se schopností natáčet fullHD (1080p) video a dvojicí přisvětlovací diod a přední 2MPx pro videohovory. Baterie bude mít kapacitu 1630 mAh.

Operačním systémem bude zprvu Android 2.3 s grafickou nadstavbou HTC Sense 3.5, přislíbena již ale byla i aktualizace na Ice Cream Sandwich, která navíc prý přijde opravdu brzy po zahájení prodeje. Spolu s nadstavbou v telefonu nalezneme i Beats Audio, které zaručí tu správnou úpravu zvuku pro dodávaná Beats sluchátka.

A nakonec tu špatnou zprávu, telefon byl prozatím oznámen pouze pro amerického operátora Verizon a není vůbec jisté, jestli se někdy dostane i do Evropy. HTC prozatím na své facebook stránce stránce oznámilo, že to neplánuje.

Zdroj: engadget

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Zas tak velká bomba to není. Na můj vkus nabízí málo inovací a dokonce jde i směrem zpět. Ať si ho Amíci nechají 😀

  2. No..vzhledově vypadá prakticky úplně stejně jako Incredible S a jeho „zvláštní“ záda se mi opravdu nelíbila. Takže u tohoto modelu doufám, aby se do Evropy snad ani nedostal 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here