HTC One X dostává aktualizaci na Sense 4.1 a Android 4.0.4

4

Podle německého webu HTCInside.de začíná taiwanský výrobce v těchto dnech vydávat aktualizaci pro svou vlajkovou loď One X. Update, který zvýší verzi softwaru na 2.17.401.2, přináší několik významných novinek v čele s Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich, HTC Sense 4.1, zvýšeným výkonem výchozího internetového prohlížeče a vylepšenou kvalitou fotoaparátu.

Samotná uživatelská nadstavba Sense 4.1 nabízí nejrůznější drobná vylepšení. Uživatelé ocení plynulejší animace na hlavní obrazovce a možnost nastavení akcí při stisknutí prostředního kapacitního tlačítka. Trochu kontroverznější může naopak být navrácení rychlého nastavení do vysouvací lišty, které můžete znát ze Sense 3.x. Ta to funkce sice usnadňuje nastavení některých možností, ale mírně komplikuje zobrazení upozornění, která se nachází příliš dole a uživatel kvůli nim musí vysunout téměř celou lištu.

Pokud jste vlastníkem HTC One X, očekávejte aktualizaci v nejbližších hodinách až dnech.

zdroj: ap

4 KOMENTÁŘE

  1. Tak nějak, ale zato celkové zrychlení a plynulost animací je patrná to mě potěšilo. Také dvoj význam tlačítka multitask je super přínos.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here