HTC One SV s podporou LTE sítí přichází na český trh

0

Již zanedlouho, v pondělí 7. ledna by se měl objevit na pultech obchodů nový model od HTC. One SV je ve srovnání o něco málo horší než HTC One S, avšak podporuje sítě čtvrté generace. HTC se tak řadí mezi ostatní výrobce, kteří u nás taktéž prodávají modely s podporou LTE, třeba Apple nebo Nokia.

Do polykarbonátového těla je zasazen 4,3 palce velký Super LCD 2 displej s rozlišením 480 × 800 pixelů.  Uvnitř tepe dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230, s dvěma jádry Krait o taktu 1,2 Ghz. Čipset mimo jiné obsahuje i výkonnou grafiku Adreno 305. Na zadní straně je standardně umístěna čočka fotoaparátu o rozlišení 5 megapixelů, fotoaparát je vylepšen o řadu funkcí, např. VideoPic nebo Continuous Shooting. Tak jako u jiných modelů vyšší řady, i tento nebyl ochuzen o přední kameru, která má poněkud menší rozlišení 1,6 megapixelu.

Po stránce softwaru, v modelu najdeme Android 4.0 s grafickou nadstavbou HTC Sense 4. Nechybí ani upravený zvuk, klasicky se o něj postará systém Beats Audio.

HTC One SV vám umožní streamovat video ve vysoké kvalitě, hraní náročných her apod. Na Českém trhu najdeme model ve dvou barevných variantách, azurově modré a bílé. Cena se bude pohybovat někde pod hranicí 12 tisíc korun.

Zdroj: mobilmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here