HTC One SV míří do České republiky

0

O novém HTC One SV jsme psali už v listopadu, do tohoto týdne však nebylo jisté, zda se telefon objeví také na evropském trhu. Pro všechny zájemce o tento smartphone máme dobrou zprávu: HTC One SV se bude prodávat i v Česku.

HTC One SV má 4,3″ Super LCD2 displej, který je krytý odolným sklem Gorilla Glass 2, ale má poměrně nízké rozlišení 800 x 480 pixelů. Dobrou zprávou je použití dvoujádrového procesoru Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz a 1GB RAM. Telefon nabídne také 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD karty, Bluetooth 4.0, NFC, Beats Audio, 1,6mpx přední kameru pro videohovory a 5mpx zadní fotoaparát s LED bleskem, BSI snímačem pro lepší fotografie při špatném osvětlení a natáčením 1080p videa.

Pod zadním krytem najdeme vyjímatelnou baterii s kapacitou 1800 mAh, méně pozitivní zprávou je však nutnost použití microSIM karet. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s neznámou verzí uživatelské nadstavby Sense.

Cenu ani datum začátku prodeje však zatím taiwanský výrobce neoznámil. HTC One SV by mělo být na našem trhu dostupné v bílém a světle modrém provedení.

via ap, htc cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here