HTC One SV – 4,3″ displej, dvoujádrový Snapdragon S4 a Jelly Bean

2

HTC dnes představilo nový smartphone One SV, který nabídne jednoduchý design a na telefon střední třídy velmi slušnou výbavu. HTC One SV se také pravděpodobně stává jedním z nelevnějších LTE (4G) zařízení v portfoliu taiwanského výrobce. V závislosti na trhu však bude k dispozici také verze bez LTE.

HTC One SV má 4,3″ Super LCD2 displej, který je krytý odolným sklem Gorilla Glass 2, ale má poměrně nízké rozlišení 800 x 480 pixelů. Dobrou zprávou je použití dvoujádrového procesoru Snapdragon S4 s taktem 1,2 GHz a 1GB RAM. Telefon nabídne také 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD karty, Bluetooth 4.0, NFC, Beats Audio, 1,6mpx přední kameru kameru pro videohovory a 5mpx zadní fotoaparát s LED bleskem, BSI snímačem pro lepší fotografie při špatném osvětlení a natáčením 1080p videa.

Pod zadním krytem najdeme vyjímatelnou baterii s kapacitou 1800 mAh, méně pozitivní zprávou je však nutnost použití microSIM karet. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s neznámou verzí uživatelské nadstavby Sense.

HTC One SV zatím bylo potvrzeno pro Austrálii a trhy v jihovýchodní Asii, kde se telefon začne prodávat v černém a bílém provedení za v přepočtu asi 10 500 Kč. V tuto chvíli však máme k dispozici několik indícií, které nasvědčují tomu, že se HTC One SV bude prodávat také v Evropě.

zdroj: htc

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here