HTC One se do České republiky dostane až v dubnu, pravidelná HTC akce pro první zákazníky nebude chybět

0

htc-onesilver3v

Koncem února představená vlajková loď tchajwanského výrobce HTC One se měla původně začít prodávat po celém světě, tedy i v České republice, ve stejný den – dnes – 15. března. Jak nám ovšem včera potvrdilo české zastoupení HTC, tak kvůli nedostatečným dodávkám fotografických čipů, zřejmě těch určených pro zadní ultrapixel kameru, se tak alespoň u nás v Česku nestane.

Zásilka zařízení určených pro prodej na českém trhu, která měla původně dorazit již předevčírem, byla totiž odložena a nedorazí dříve, než v někdy v průběhu dubna. Dobrou zprávou ale je, že až dorazí, tak by dle slov lokálního zastoupení měla být dostatečná a měla by být schopna uspokojit celou poptávku.

Čekatele na telefon pak určitě potěší také informace, že české HTC plánuje pokračovat ve svých promo akcích určených vždy pro 100 prvních zákazníků. Prozatím není jasné, co přesně bude jejich předmětem, ale ví se, že nebudou jen v oficiálním HTC obchodě v Praze, ale díky operátorům také v Plzni a Brně.

A nakonec se nám podařilo zjistit také nějaké informace o českém obsahu v chytrém agregátorovi novinek ze sociálních sítí a zpravodajských webů – Blinkfeedu. O tom, jaká média budou zastoupena, se zatím jedná, je ale jisté, že jich nebude více než 5. Konkrétně se počítá přibližně s dvěma zpravodajskými klasikami (idnes, novinky, iHNED…) doplněními o nějaký zajímavější a více zaměřený obsah (csfd, edna, technet, …). Je ale možné, že se vyjednávání protáhne a český obsah v Blinkfeedu bude dostupný až po oficiálním zahájení prodeje.

Zdroj: vlastní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here