HTC One SC, ST a SU – tři telefony se stejnou výbavou, ale rozdílným designem

1

Co byste řekli na to, kdybyste si mohli vybrat ze tří designů telefonu, přičemž výbava by zůstala stejná? HTC na čínském trhu představilo smartphony One SC, One ST a One SU, které mají stejnou výbavu, ale jiný design. O této trojici telefonu jsme už jednou psali, nyní se však objevily reálné fotografie, na kterých si můžeme novinky lépe prohlédnout.

HTC One ST, HTC One SU a HTC One SC (v daném pořadí) na společné fotografii

Smartphony jsou vybaveny 4,3″ displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů, dvoujádrovým procesorem STE NovaThor U8500 taktovaným na 1 GHz a grafickým čipem Mali 400, 1GB RAM, 5mpx fotoaparátem, baterií s kapacitou 1800 mAh a 4GB interní pamětí s možností rozšíření pomocí slotu na microSD karty. Všechny tři telefony jsou dual-SIM a mají operační systém Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou HTC Sense 4.1. Základní cena telefonů bude 2499 čínskýh juanů, v přepočtu asi 7 850 Kč.

A proč se vlastně HTC rozhodlo pro tři rozdílné designy? Každý z telefonů bude prodávaný u jiného mobilního operátora: HTC One SC u China Telecom, HTC One ST u China Mobile a HTC One SU u China Unicorn. Čínští zákazníci tedy mohou vybírat nejen podle cenové nabídky jednotlivých operátorů, ale také podle designu telefonu. Líbilo by se vám, kdyby něco podobného nabízela také naše trojice českých operátorů?

HTC One ST, HTC One SU a HTC One SC (v daném pořadí) na společné fotografii

zdroj: ec

1 komentář

  1. Mali 400? To je snad jedno z prvních HTC s tímto grafickým čipem ne? U HTC snad automaticky počítám s Adreno xxx …zvláštní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here