HTC One S – dvoujádrový procesor a Super AMOLED displej v unikátním hliníkovém krytu

3

Další novinkou, které HTC představilo na tiskové konferenci v Barceloně, je HTC One S. Novinka nabídne velmi dobrou výbavu ukrytou v jen 7,95 mm tenkém těle vyrobeném z jednoho kusu hliníku s unikátní úpravou MAO, která nabízí vysokou odolnost proti jakémukoliv poškrabání, ale zároveň je díky ní kryt měkký a příjemný na dotek.

Ačkoliv není HTC One S telefonem s nejvýkonnějším procesorem ani největším displejem, jde o zařízení s kvalitní výbavou po všech stránkách a líbivým designem, který se liší od ostatních telefonů taiwanského výrobce.

HTC One S je vybaveno 4,3″ Super AMOLED displejem s qHD rozlišením (960 x 540), dvoujádrovým procesorem Snapdragon S4 taktovaným na 1,5 GHz, 1GB RAM a 16GB interní pamětí.

Zadní kamera s rozlišením 8 megapixelů je vybavena technologií HTC ImageChip, která by měla zajišťovat například kvalitnější fotografie za nepříznivých podmínek a rychlejší spouštění fotoaparátu i pořizování snímků. Fotoaparátu nechybí automatické ostření ani možnost focení při natáčení 1080p videa. Vylepšení všech částí, včetně objektivu, snímače a softwaru, by mělo přispět k mnohem lepšímu fotoaparátu u nových telefonů HTC. Právě tato část byla největší slabinou u předchozích modelů taiwanského výrobce. Na přední straně potom nalezneme kameru s VGA rozlišením pro videohovory.

Potřebnou energii HTC One S čerpá z 1650mAh nevyjímatelné baterie. I když jde o nepraktické řešení z hlediska používání, umožňuje to vytvořit celistvější a elegantnější design telefonu.

Operačním systémem je nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich doplněný o ještě novější uživatelské rozhraní HTC Sense 4.0, které mimo jiné přináší podporu technologie Beats Audio pro kvalitnější zvuk a 25GB prostor zdarma v cloudovém úložišti Dropbox.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here