HTC One Mini pravděpodobně v srpnu

0

4m

Poslední spekulace potvrzují příchod zmenšené verze vlajkové lodi společnosti HTC. Navíc upřesňují specifikace, přináší další fotografii a nakonec tu máme jeden únik ohledně ceny, ale vše pěkně popořadě.

Zmenšený kolega HTC One by se měl dostat na trh již během srpna. Výše uveřejněný obrázek je focen neznámo kým, ale potvrzuje nám některé dříve zmíněné specifikace, jako je displej o velikosti 4,3 palce s rozlišením 720 x1280 bodů. Podle tohoto anonymního informátora je telefon opět vyroben z hliníku jako unibody, přesto  na přední části najdeme plastové doplňky. Mělo by se jednat nejspíše o krytky předních reproduktorů.

HTC M4 respektive HTC One Mini bude poháněn verzí Androidu 4.2.2, ale spekuluje se o možná novější vhledem k tomu, kdy telefon dorazí na trh. V telefonu bude i na dále služba BlinkFeed a Zoe, ale bude chybět IR Blaster (infra.). Na zadní straně nalezneme fotoaparát, ale i když se původně mluvilo o senzoru UltraPixel nyní to již není zcela jisté, každopádně telefon bude umět nahrávat videa ve Full HD. Poslední zmínka patřila procesoru, který bude stejný jako u HTC First a tedy Qualcomm Snapdragon 400 ( dvoujádrový procesor s taktem 1,4 GHz).

No a nyní konečně cena. Dřívější informace přinášeli cenu kolem 400 euro, ale nyní se cena odhaduje na sice stejnou částku, ale v dolarech. Cena na českém trhu by se tak mohla pohybovat kolem 7500 Kč.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here