HTC One mini – nové fotky

3

android-htc-mini-nutitelefon-one-66239532

Na internet nedávno pronikly nové informace a fotografie menšího bratříčka vlajkové lodi HTC One.

Nový chytrý telefon by měl nabídnout 4,3 palcový displej s HD (1280×720) rozlišením, což je o něco méně, než nabízí jeho větší kolega. Svižnou obsluhu by měl zajistit dvou-jádrový procesor s 2 GB RAM pamětí. Chybět nebudou ani dva fotoaparáty, přední kamerka pro video hovory a zadní fotoaparát s technologií UltraPixel. Vnitřní paměť bude mít zřejmě kapacitu 16 GB, se slotem na microSD kartu se nepočítá.

Výrobce jako operační systém zvolili Android 4.2.2 Jelly Bean s vlastní grafickou nadstavbou HTC Sense. Nový telefon by měl stát něco okolo 400 €, přičemž začátek prodeje by již neměl být daleko.

Nakonec se podívejte na nově uniklé fotky tohoto smartphonu. Budu rád, když se se svým názorem podělíte dole v komentářích.

Zdroj: Forte Delfi

3 KOMENTÁŘE

  1. HTC One je na „malý“ display celkem velké zařízení. Po ubrání 0,4″ z displaye bych tak čekal, že se telefon výrazně zmenší..ale ono ne. Raděj se ubere jen decentně a naopak se udělá širší rámeček LCD…škoda

  2. kooolkoooo?400euro?uz sa blaznia stymi cenami naozaj cim dalej tie telefony budu drahsie a aj su realna cena by bola do 300 no asi taka bude za polroka inak pekny kusok

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here