HTC One Max možná nabídne čtečku otisků prstů

0

HTC One Max ctecka otisku prstu

Na internetu se objevila nová fotografie, která je dalším dílem do skládanky se jménem HTC One Max. Tentokrát nám obrázek odhalil jednu velmi zajímavou funkci, která se sice u smartphonů už několikrát objevila, ale nikdy se nedočkala většího rozšíření. Řeč je o čtečce otisků prstů, která může být dobrou alternativou k ochraně smartphonu pomocí gesta nebo detekce obličeje.

Dalším prvkem, který narušuje celistvý design hliníkového zařízení, je trojice teček v pravé dolní části. Z nepříliš kvalitní fotografie není jednoduché odhadnout, o co se jedná, ale některé zdroje spekulují, že jde o piny, pomocí kterých se smartphone připojuje do kompatibilního doku. One Max by mělo být představeno na začátku září během veletrhu IFA 2013 v Berlíně.

HTC One Max by mělo mít 5,9″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 běžící na frekvenci až 2,3 GHz, grafický čip Adreno 330, 2GB RAM a baterii o kapacitě 3 200 mAh. I přes vyšší velikost by měl u mezinárodní verze opět chybět slot na micro SD karty.

Nebudou samozřejmě chybět ani vychytávky známé z běžného HTC One, jako například hliníkové tělo, ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů s technologiemi BoomSound a Beats Audio, infraport nebo Android Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 5.

zdroj: Pocket Droid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here