HTC One M8 se dočká nových barev

0

Společnost HTC, jejíž nový model One M8 patří k absolutní špičce, se rozhodla, že telefonu rozšíří portfolio možností barev. Konkrétně bychom se mohli dočkat tří nových barev, přičemž dvě z nich již HTC v minulosti užilo.

Ptáte se, jaké barvy to budou? Ty dvě, které již HTC používalo, jsou červená a modrá. Právě tyto dvě barvy se používaly u předchozí generace a na světě sklidily poměrně velký úspěch.

Tou třetí, která je v tomto případě velice netradiční, je růžová barva. Ano, růžová! Možná teď u mnoha čtenářů nastalo zděšení, ale opravdu čtou dobře. Právě tato barva by měla být vhodná převážně pro ženy a měla by tak navazovat na červenou barvu. Co si budeme ale přiznávat – HTC One M7 vypadala v červené hodně pěkně!

Samozřejmě zde vznikla otázka, jak bude telefon v této barvě vypadat. Skupině @evleaks, která má za sebou již řadu úspěšných úniků, tedy přidala ještě render tohoto telefonu. Abych pravdu řekl, tato růžová mě moc netáhne. Pravdou ale je, že v reálu může telefon vypadat naprosto jinak.

htc-one-m8-pink-640x548

 

Zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here