HTC One E9+ oficiálně|QHD Displej a MediaTek procesor

0

Už delší dobu se spekulovalo o tom, že HTC připravuje nový model HTC One E9+, který by se měl výbavou dostat nad vlajkovou loď HTC One M9. Před několika dny jsme se dočkali oficiálního potvrzení od samotného HTC na webu HTC China v záložce zařízení. Nového zařízení s lepší výbavou jsme se dočkali pouhý měsíc po představení HTC One M9.

 htc-one-e9-21

Vraťme se ale zpátky k One E9+, které nás na přední straně zaujme 5,5″ Quad HD, což nám dává celkovou jemnost 534 ppi. Kolem displeje se bohužel opět usadily široké rámečky. Kromě displeje se na přední straně nachází dva stereo reproduktory s technologií Dolby. Pod kapotou tepe osmijádrový procesor od MediaTeku s 64bitovou architekturou a 3 GB RAM. Interní paměť se zastavila na hodnotě 16 GB a je rozšiřitelná pomocí MicroSD karet až o velikosti 128 GB. Potěší podpora dual SIM, rychlých sítí LTE a Bluetooth 4.1.

 htc-one-e9-2

Na zadní straně se nachází 20 MP fotoaparát s LED bleskem, kterému na přední straně dopomáhá 4 MP kamerka s podporou technologií Ultrapixel, což zajišťuje kvalitnější snímky za horšího osvětlení. Oba senzory by měly být stejné jako ty, které jsou využity v HTC One M9.

 htc-one-e9-5-660x434

 Jako operační systém poslouží Android 5.0 s nadstavbou SenseUI o neznámé verzi. Celé zařízení napájí baterie o velikosti 2 800 mAh.

 htc-one-e9-1-660x446 htc-one-e9-3-660x281

Co se desginu týče, můžeme říct, že HTC One E9+ se opravdu nepovedlo. Vystupující čočka fotoaparátu, plastové záda a velké rámečky telefony opravdu nesluší.

Zdroj: gsmdome.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here