HTC M8 – první fotografie a informace

2

Je tu listopad a tradiční počátek spekulací o vlajkových lodí všech předních společností. Tentokrát se můžeme dost možná podívat na podobu chystaného smartphonu HTC M8, coby nové vlajkové lodi HTC pod kódovým označením firmy.

htc-logo

Společně s fotkami unikly i některé specifikace. Telefon by měl například nabídnout rozlišení 2k s velkým displejem a čtečku otisků prstů, kterou jsme poprvé spatřili na HTC One Max. Na první fotografii si můžeme všimnout, že čtečka bude přesunuta oproti One Max nad fotoaparát a nikoliv pod něj.

HTC se také hodlá držet úspěšného designu, který zvolili pro letošní rok. Kromě 2k displeje s rozlišením 2560 x 1440 pixelů se také předpokládá velikost displeje maximálně 5,2 palce, což by mělo být opět ochlup větší než stávající HTC One. O chod telefonu se bude starat Android 4.4 KitKat s novou verzí nadstavby HTC Sense 6.0. Uvnitř telefonu bude tepat procesor Snapdragon 800 od Qualcommu s 3 GB RAM.

htc-m8-131970

Zatím není jasné, kdy se novinky dočkáme, ale vzhledem k možnému brzkému představení konkurenčního Samsungu Galaxy S5, bychom se mohli i HTC M8 dočkat o něco dříve, než tomu bylo v tomto roce. Vše jsou ale zatím nepotvrzené informace, a tak je potřeba je brát s nadsázkou, protože jsme si 100% jisti, že nás nyní čeká spousta zvratů, překvapení a informací, která nebudou pravdivá nebo jen z části.

2 KOMENTÁŘE

  1. proč se výrobci pořád ženou za větším rozlišením, když to podle mě ani nepoznáme? taky mi přijde,že neustále zvětšování displejů, taky není zrovna praktické 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here