HTC Golf – pravděpodobný nástupce HTC Wildfire S

2

Pokud bylo HTC v nějakém segmentu trhu tradičně silné, tak to byly androidí telefony střední třídy. Linie HTC Hero, Legend a následně Wildfire a Wildfire S se tak do historie vepsali nesmazatelnou stopou, pro mnohé dnešní androidáky totiž byly těmi prvními zařízeními s Androidem, které poznali.

S příchodem levnějších značek jako ZTE a Huawei bohužel kralování HTC v nižším segmentu padlo a prozatím to vypadá, že jej nenavrátilo ani poměrně ambiciózní HTC One V. Naštěstí si to HTC zřejmě uvědomilo a začalo připravovat další, tentokráte ještě o chlup levnější model, HTC Golf.

Ten by měl podle nejnovějších spekulací nabídnout 3,5“ HVGA (480×320) displej, jednojádrový Qualcomm Snapdragon procesor taktovaný na 1GHz, 4GB vnitřní paměti a zadní fotoaparát s maximálním rozlišením 5MPx.

Operačním systémem by měl být nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich doplněný, jak je již u HTC zvykem, vlastní grafickou nadstavbou HTC Sense ve verzi 4.0.

zdroj: ac via smartmania.cz

 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Legend byla střední třída jen velikostí displeje a menší pamětí než Desire, jinak to byla oproti třeba Wildfire neskutečná pecka, hlavně ten OLED displej!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here