HTC DLX pro operátora Verizon na dalších fotografiích

1

Na internetu se objevily další fotografie tabletofonu HTC DLX, americké verze HTC J Butterfly pro mobilního operátora Verizon. Výbavou jsou tato zařízení prakticky totožná a ani rozdíly v designu nejsou příliš velké.

HTC DLX je podle uniklých informací vybaveno 5″ displejem s Full HD rozlišením, což znamená vysokou jemnost dipleje 440 ppi. Pod pkapotou najdeme čtyřjádrový procesor (pravděpodobně Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz), 2GB RAM, 16GB interní paměť, 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední fotoaparát a baterie s kapacitou 2500 mAh. Operačním systémem uniklého prototypu je Android 4.1.1 Jelly Bean s grafickým rozhraním Sense 4+ a technologií Beats Audio.

V současné době je téměř jisté, že toto zařízení nebude patřit do řady Nexus, jak se původně spekulovalo. Výše uvedené informace o výbavě se také přesně neshodují s předchozími uniklými specifikacemi. Nás evropské uživatele by také jistě zajímalo, zda se některý z těchto tabletofonů, tj. HTC DLX nebo HTC J Butterfly, objeví na trhu v Evropě.

zdroj: ap

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here