HTC Desire P a Desire Q: uniklé obrázky a informace o výbavě

0

Na internet se dostaly informace o dvojici nových smartphonů od HTC, které svou výbavou zapadají do střední třídy. HTC Desire P i Desire P zatím byly potvrzeny pro trhy v Číně a na Taiwanu, není však vyloučeno, že se oba telefony (či jejich upravené verze) nakonec dostanou také do Evropy. Informace o výbavě jednotlivých telefonů pocházejí z uniklých reklamních bannerů a jsou prozatím jen velmi stručné.

htc desire p leaked

Vybavenější HTC Desire P nabídne 4,3″ displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, blíže nespecifikovaný dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz a slot na micro SD karty. Chybět nebude ani 8mpx zadní fotoaparát, přední kamerka pro videohovory a technologie Beats Audio. HTC Desire P bude u mobilního operátora China Telecom stát v přepočtu 7 300 Kč a nabízeno by mělo být v černém, bílém a červeném barevném provedení.

HTC Desire Q, menší z dvojice smartphonů, bude mít ve výbavě 4″ displej s WVGA rozlišením a Beats Audio pro kvalitnější zvuk. Více detailů výbavě smartphonu zatím nemáme k dispozici. Na Taiwanu bude Desire Q v prodeji za v přepočtu 4 700 Kč a zájmeci si budou moct vybrat z černé, bílé nebo červené verze.

htc desire q leaked

Na uniklých obrázcích můžeme vidět, že oba smartphony budou mít uživatelské rozhraní HTC Sense 4. O jakou verzi Android půjde, ale zatím nevíme.

zdroj: ndtv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here