HTC Desire L – další smartphone jen pro Taiwan

0

HTC Desire L

Zatímco v Evropě je nabídka smartphonů od HTC poměrně úzká, na domácím Taiwanu představuje výrobce jeden model za druhým. Po Desire Q a Desire P spatřilo tento týden světlo světa HTC Desire L, které spadá do střední třídy. Stejně jako u předchozích smartphonů zatím není jasné, zda se HTC Desire L někdy objeví na evropském trhu.

Ve výbavě telefonu najdeme 4,5″ displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů, dvoujádrový procesor běžící na frekvenci 1 GHz, 1GB RAM a 4GB vnitřní paměť, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty.

K další výbavě patří 5mpx zadní fotoaparát s BSI snímačem, LED bleskem a autofokusem, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, Beats Audio a 1800mAh baterie. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou HTC Sense. Rozměry smartphonu jsou 128 x 66.9 x 8.9 mm a hmotnost se zastavila na 118 gramech.

HTC Desire L bude na taiwanském trhu v prodeji ve třech barevných provedeních, konkrétně černém, bílém a růžovém. Cenu ani datum začátku prodeje smartphonu zatím výrobce neoznámil.

zdroj: htc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here