HTC Desire HD a Incredable S dostává oficiální aktualizaci na Android 2.3.5 a Sense 3.0

13

Dvojice již relativně starších modelů od HTC, Desire HD a Incredable S se v průběhu tohoto týdne dočkala snad již spíše neočekávané aktualizace přinášející novou verzi Androida 2.3.5 a, což je možná ještě důležitější, novou verzi nejen grafické nadstavby HTC Sense 3.0.

Aktualizace, jak je již zvykem, putuje OTA cestou a zobrazí se Vám tedy sama. Jen bych doporučil její stahování skrze WiFi sítě, ta pro Incredable S má totiž kolem 230 MB a ani ta pro Desire HD nebude z největší pravděpodobnosti o mnoho menší.

Kromě těchto dvou zařízení a tabletu HTC Flyeru by se aktualizace měl ještě dočkat Wildfire S (prý se již také rozesílá) a Desire S (Android 2.3.5 + Sense 3.0).

Zdroj: +Petr Husek, +Raza Rahil

13 KOMENTÁŘE

 1. Díky za upozornění. Na HTC Desire HD má 227.16 MB. Jsem zvědavý zda se od HTC dočkáme ( na velikonoce ) aktualizaci na Android 4 Ice Cream Sandwich.

 2. stáhnul jsem tuto novou aktualizaci na WILDFIRE S a mam s tím velké problémy. Telefon se seka a při snaze zapnout WIFI mi to píše chybu. Prosím tímto o radu, co by se s tím dalo dělat nebo jak bych mohl nainstalovat původní software.
  Předem děkuji za pomoc

  • Ahoj taky mám wilfire S a také nepovedená aktualizace problikává displej nejde wifi a nejde ani připojit ke compu jako disk, nepomáhá ani restart do továrního nastavení,stalo se to spoustě lidem nějak se jim to nepovedlo. Nahlaste se na HTC dostanete odpověď kam poslat telefon na opravu zdarma nebo musíte počkat, na problému intenzivně pacují.
   Kdo ještě aktualizaci nezkoušel doporučuju to nedělat !!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Ahoj, já mám HTC Desire HD – byl brandovaný od (myslím že polského) orange. Hned po zakoupení jsem si nechal nahrát originální software od HTC, abych mohl aktualizovat na nový gingerbread, ale nahraný originální software byl již s novým gingerbreadem. Ale teď, když na DHD vyšla nová aktulizace, pro mě hlavně s novým prostředím Sense 3.0, tak se mi ještě žádná OTA aktualizace nezobrazila, i když to průběžně už třetí den zkouším kontrolovat manuálně. (I kamarádovi co má také DHD se již telefon aktulizoval), nevíte čím by to mohlo být??? (jako operátora mám o2, ale to sad nehraje roli, když už není mobil brandovaný) – tak dlouho to snad trvat nemůže, ne, když byla aktualizace vydána snad už v pátek.
  Díky za případné rady…

  • Rozesílání aktualizací většinou chvílit trvá, tj. není třeba panikařit. Prosté zkuste počkat cca týden. Pokud ani poté nebude aktualizace dostupná, tak doporučuji zajít do servisu a nechat si přehrát ROM od nich. Měli by to zvládnout zdarma.

 4. HTC Desire HD jsem v úterý aktualizoval na Android 2.3.5 a od té doby nejsem schopen se přihlásit na Facebook ani používat Market. Většinou mi to hlásí „timeout“. Co s tím?

 5. Pořídil jsem Desire HD, brandovaný u T-mobile a hned po zakoupení jsem aktualizoval na Android 2.3.3, Sense 2.1 – novější se mi neobjevuje.
  Jakým způsobem získat především Sense 3?
  Mockrát děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here