HTC Desire 400 – záhadný smartphone představený na východě Evropy

0

HTC chystá dual SIM smartphone s názvem Desire 400, který je určen pro méně náročné uživatele. Novinka se v tichosti objevila na oficiálním webu ruského i ukrajinského zastoupení výrobce, ale vždy s trochu jinou specifikací.

HTC Desire 400

Podle ruského HTC je model Desire 400 vybaven 4,4″ displejem s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů. O výkon by se měl starat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 taktovaný na 1,2 GHz a doplněný o 1GB RAM. Interní úložiště smartphonu má údajně velikost 4 GB a v případě potřeby je možné jeho rozšíření skrze slot na micro SD karty.

K další uvedené výbavě patří 8mpx zadní fotoaparát, 1,6mpx přední kamerka pro videohovory, Bluetooth 4.0 a baterie o kapacitě 1 800 mAh, která by měla vydržet přes 12 hodin hovoru při zapnutém 3G. Operačním systémem je blíže neupřesněná verze Androidu s nadstavbou Sense obsahující například domovskou obrazovku BlinkFeed.

Ukrajinské HTC uvádí stejné parametry smartphonu s výjimkou dvoujádrového procesoru, 5mpx zadního fotoaparátu a přední kamerky s VGA rozlišením. Mírně se liší také rozměry smartphonu, které na svým webech uvádějí jednotlivá zastoupení. Zatím bohužel není jasné, zda HTC nabídne dvě varianty Desire 400 nebo jedno ze zastoupení udělalo chybu v parametrech.

Otazník zatím visí také nad cenou a případnou dostupností telefonu na českém trhu.

zdroj: GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here