HTC Desire 310 se začalo prodávat v ČR

0

61003442_V1_3V_White-620x360

HTC Desire 310, který cílí hlavně na střední třídu, tento týden vstoupil do prodeje i v České republice. Telefon nabízí HTC BlinkFeed, Video Highlights a výborný výkon, ovšem za cenu základních telefonů. K zakoupení bude také ve verzi Dual SIM.

HTC Desire 310 je osazen čtyřjádrovým procesorem MediaTek s frekvencí 1,3 GHz a pamětí RAM o velikosti 1 GB. Operačním systémem je Android 4.2 s domovskou obrazovkou HTC BlinkFeed. Zde je ovšem hlavní tahák telefonu – telefon totiž disponuje čistým systémem Android a domovská stránka HTC BlinkFeed je zde doinstalována jako aplikace.

Telefon dále disponuje pěti megapixelovým hlavním fotoaparátem, který dokáže nahrávat video ve Full HD režimu. HTC Desire 310 snadno oživí pořízené snímky a videa jako jeho kolegové z nejvyšších tříd. Několika jednoduchými volbami transformuje nejlepší momenty pořízené 5 megapixelovým fotoaparátem do profesionální, až třiceti sekundové videosekvence včetně efektů s hudebním doprovodem. Tuto funkci můžeme znát pod názvem HTC Zoe.

HTC Desire 310 bude v České republice dostupný od konce dubna u mobilních operátorů, vybraných prodejců elektroniky a v pražské značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí. V případě Single SIM varianty bude možné pořídit HTC Desire 310 v modré, bílé a limitované oranžové barvě za doporučenou maloobchodní cenu 3 999 Kč. Doporučená cena Dual SIM varianty HTC Desire 310 je 4 499 Kč a k dispozici bude v modrém a bílém provedení.

 

Zdroj: HTCFans

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here