HTC Desire 200 – chystaný smartphone pro nenáročné [video]

2

HTC Desire 200

V poslední době by se mohlo zdát, že se HTC zaměřuje výhradně na nejvyšší třídu smartphonů a na zájemce o levnější modely zapomíná. Pravda je však taková, že taiwanský výrobce v současné době chystá hned několik telefonů nižší a střední třídy, přičemž jedním z nich je HTC Desire 200. Informace o této novince unikly tento týden v pondělí.

Nejnovější model z dnes už legendární řady Desire je určen pro nenáročné uživatele, pro které taiwanský výrobce přichystal 3,5″ displej o rozlišení 480 x 320 pixelů, jednojádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM a 4GB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na micro SD karty. Pod zadním krytem nalezneme také vyjímatelnou baterii o kapacitě 1 400 mAh.

HTC Desire 200 na zveřejněném videu je vybaveno Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich, je však pravděpodobné, že na pultech obchodů se smartphone objeví už s novějším Jelly Beanem. Nechybí samozřejmě ani známá uživatelská nadstavba HTC Sense. Zatím není jasné, kdy bude Desire 200 představeno. V tuto chvíli bohužel ani nemůžeme potvrdit, zda se novinka objeví v Evropě nebo bude určena jen pro Taiwan a další asijské trhy.

http://youtu.be/rZ2yVsk8YIg

zdroj: GSM Arena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here