HTC Deluxe (DLX) se nakonec možná nebude prodávat v Evropě

0

HTC DeluxeKrátce po představení HTC Butterfly J v Japonsku a HTC Droid DNA v USA se objevily spekulace, že taiwanský výrobce chystá podobný pětipalcový tabletofon také pro evropský trh.

Byl by to zcela logický krok, protože HTC dosud nenabízí v Evropě žádný obdobný smartphone. Jak přitom ukázaly prodejní úspěchy obou generací Samsungu Galaxy Note, je tento segment velmi nadějný. HTC Butterfly J a DNA navíc přicházejí se zajímavou novinkou v podobě Full HD displeje, který předtím nebyl použit v žádném mobilním telefonu.

Regionální zastoupení HTC pro Německo, Rakousko a Švýcarsko však přišlo s nečekanou informací, že HTC Deluxe (DLX) neni určeno pro evropský trh. Jeden z fanoušků umístil na zeď stránky HTC DACH odkaz na zprávu týkající se uniklých obrázků tohoto tabletofonu. Zaměstnanec HTC přidal komentář s krátkým, ale všeříkajícím prohlášením:

Samozřejmě ještě nejde o definitivní verdikt. Neni totiž vyloučeno, že je vinou špatná informovanost tohoto zaměstnance či dokonce celého regionálního zastoupení HTC. I s tímto jsme se už v minulosti setkali. Zdali je HTC Deluxe určené jen pro Čínu nebo se nakonec dostane i do Evropy, bychom se měli dozvědět po představení tohoto tabletofonu, ke kterému by mělo dojít velmi brzy.

HTC Deluxe má 5″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz, 2GB RAM, 16GB interní paměť, 8mpx zadní fotoaparát a Android 4.1.1 Jelly Bean s grafickým rozhraním Sense 4+ a technologií Beats Audio.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here