HTC 608t – chystaný smartphone střední třídy se stereo reproduktory

1

HTC 608t

Z Číny k nám opět doputovaly informace o chystaném smartphonu od HTC. I tentokrát se bude jednat o levnější model, který svou výbavou spadá do střední třídy, ale nabídne jeden zajímavý bonus inspirovaný výrazně dražším HTC One. Řeč je o dvojici stereo reproduktorů na přední straně, kterou bude disponovat i chystané HTC 608t.

K další výbavě bude patřit 4,5″ displej s rozlišením 960 x 540 obrazových bodů, blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor, 1GB RAM, 8mpx zadní fotoaparát a operační systém Android 4.1 Jelly Bean doplněný o uživatelskou nadstavbu HTC Sense. Novinka bude pravděpodobně dostupná ve více barevných provedeních, z nichž jedním bude jasně červená.

Horší to však bude s dostupností smartphonu. HTC 608t totiž podporuje mobilní sítě TD-SCDMA/GSM a je určeno pro operátora China Telecom. Zda se někdy tento telefon, případně jeho upravená verze, někdy objeví na evropském trhu, zatím nevíme.

zdroj: Android Community

1 komentář

  1. 4.1 android ještě dejme tomu, chybějící 3. tlačítko už je horší…ale 4,5 “ s 960×540 u mobilu střední třídy (kterém HTC vpálí cenovku vyšší střední třídy) v roce 2013? To už né…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here