GooPhone i5S jde do předprodeje za $149

1

goophone-i5s-nahled

Jeden z nejznámějších čínských výrobců klonů mobilních telefonů známých značek, GooPhone, nedávno představil model i5S. V tomto případě půjde o klon nejnovějšího modelu iPhone 5S. Nejnovější iPhone byl představen v září letošního roku, na Androidmarketu vyšlo i jeho srovnání s ostatními vlajkovými loďmi světových výrobců, jež pro svůj provoz využívají operační systém Android.

Přístroj přichází se zajímavými specifikacemi, které lze pokládat za celkem pozitivní, vzhledem k jeho nízké ceně. Konkrétně bude GooPhone i5S disponovat 4 palcovými displejem s rozlišením FWVGA (854x480px). O plynulý běh přístroje se bude starat procesor od MediaTeku (MT6572), 512MB operační paměti RAM a 8GB úložné paměti ROM. Přístroj by měl být dále vybaven fotoaparátem s rozlišením 5mpx, který by měl disponovat bleskem. K dispozici bude i přední kamera o rozlišení 2mpx, 1500mAh baterie, podpora 3G sítí o standardu WCDMA. Na přístroji by měl být z výroby předinstalován Android o verzi 4.2 Jelly Bean.

goophone-i5s

Pokud se vrátím k hlavní myšlence této aktuality, pak stojí za to zmínit, že přístroj před několika málo dny zamířil do předprodeje za slušných $149, tedy v přepočtu v aktuálním kurzu za 2 848 Kč. I když do konečné ceny připočteme dopravu a možné problémy se servisem. Každopádně ale pořád počítejte s tím, že se vám do ruky dostane zařízení, které se podobá výrobkům značky Apple jen po vizuální stránce, nikoliv po stránce sladěnosti softwarové a hardwarové výbavy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here