Google a Motorola pracují na špičkově vybaveném smartphonu

3

O Motorole Nexus se mluví prakticky od chvíle, kdy Google koupil tohoto výrobce zařízení s Androidem. A nyní to vypadá, že se podobného smartphonu konečně dočkáme. Abychom byli přesnější, pravděpodobně nepůjde o zařízení z řady Nexus, bezpochyby však Google do jeho vývoje mluví více než je obvyklé.

Novinka nese interní označení „X-Phone“ a údajně by mělo jít o nebezpečnou konkurenci pro telefony od Samsungu i Applu. Smartphone už je velmi blízko dokončení, jeho výbavu však prozatím neznáme. Můžeme však spekulovat o tom, že „X-Phone“ bude následovat poslední trendy a nabídne velký displej s Full HD rozlišením a čtyřjádrový procesor. Jak je u high-end telefonů od Motoroly zvykem, nemělo by chybět velmi tenké zpracování a použití kovu, kevlaru a dalších nadstandardních materiálů.

Podle některých zdrojů by novinka měla přinést revoluci v podobě dlouho očekávaného flexibilního displeje, je však velmi pravděpodobné, že půjde jen o další nevyplněný sen jako se stalo už mnohokrát v případě Samsungu. Doufejme však, že Google zapracuje na softwaru a nová Motorola nabídne nejnovější verzi Androidu a v budoucnu také včasné aktualizace.

Výše uvedený smartphone ale není jediným chystaným zařízením, které vzejde z úzké spolupráce Googlu a Motoroly. Obě společnosti totiž chystají „X-Tablet“, který je taktéž ve finálním stádiu vývoje. Kdy budou obě zařízení představena prozatím nevíme.

zdroj: en

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here