GoClever Insignia 5X přichází se slušnou výbavou a dlouhou výdrží baterie

1

Společnost GoClever začala na českém trhu nabízet smartphone Insignia 5X- A rozhodně nejde jen o další nevýrazný model méně známého výrobce, novinka má totiž za necelých šest tisíc korun co nabídnout i trochu náročnějším zákazníkům.

GoClever Insignia 5X

GoClever Insignia 5X má 5″ IPS displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů (Full HD). Uvnitř tepe čtyřjádrový procesor MediaTek MTK6589T (Cortex A7) taktovaný na 1,5 GHz, který by měl spolu s grafickým čipem PowerVR SGX544 a 1GB RAM zajistit velmi dobrý výkon smartphonu. Interní paměť má sice velikost jen 4 GB, nechybí však možnost rozšíření až o dalších 32 GB pomocí slotu na micro SD karty.

Ve výbavě nalezneme také podporu dual SIM, HSPA+, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a FM rádio. zadní fotoaparát nabízí rozlišení 13 mpx, přední pak zvládne pořizovat 2mpx snímky. Operačním systémem je Android 4.2 Jelly Bean s předinstalovaným Google Play Store. Základní baterie má kapacitu jen 2 000 mAh, výrobce však do základního balení přidal ještě 4000mAh baterii a odpovídající zadní kryt, takže k problémům s krátkou výdrží by rozhodně nemělo docházet.

GoClever Insignia 5X má rozměry 143 x 72 x 9 mm a hmotnost 156 gramů, přičemž obě hodnoty platí při používání 2000mAh akumulátoru. Smartphone je na českém trhu v prodeji za méně než 6 000 Kč. Někteří prodejci navíc k telefonu přidávají chytrou krabičku GoClever AeroDisplay, která slouží k bezdrátovému streamování obrazu ze smartphonu či tabletu na televizoru.

zdroj: GoClever

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here