Gionee GPad G3 – phablet do 4 tisíc

0

Levných phabletů poslední dobou přibývá v hojném měřítku. Nejen čínští výrobci low-end zařízení, ale i indické společnosti se snaží prosadit s velkým displejem telefonu a nízkou cenou. Mezi ně patří i indická firma Gionee, která představila phablet GPad G3.

Gionee-Gpad-G3

GPad G3 zaujme především velikostí displeje, která atakuje 5,5 palce, ale s rozlišením pouhých 845 x 480 pixelů. Jelikož se výrobce snaží cenu stlačit co nejníže, uvnitř telefonu nalezneme čtyřjádrový procesor MediaTek s frekvencí 1,2 GHz a 512 MB RAM. Vnitřní paměť dosahuje jen 4 GB, ale lze ji rozšířit o microSD karty.

V přední části telefonu nalezneme VGA kameru a vzadu 5 Mp fotoaparát s přisvětlovací LED. Slušnou dobu provozu na jedno nabití zajistí baterie s kapacitou 2250 mAh. V telefonu poté nalezneme Android ve verzi 4.2.1 Jelly Bean. Další specifikace poté hovoří o dual-SIM, WiFi, Bluetooth, GPS a FM rádiu.

Doba, kdy telefon přijde do prodeje zatím není známa, ale cena za bílou a černou variantu se bude pohybovat na hranici 180 dolarů, respektive 3 623 Kč bez daně.

zdroj: gizchina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here